مدل موی زنانه در سال ۲۰۱۹

آرایشگران شش مدل موی زنانه را برای امسال معرفی کردند. با این حال توجه داشته باشید تمام این شش مدل با توجه به معیارهای زیبایی امسال تغییر کرده اند.

باب: مدل موهایی با کناره های بلند و حالت های آشفته که با هر اندازه مو سازگار است.

پسرانه: مدل موی صاف و البته آشفته.

پیکسی: مدل موهای آشفته و فر خورده.

شگ یا درهم و برهم: مناسب برای موهای کم حجم.

تخم مرغی: یکی از طبیعی ترین مدل موها.

لایه لایه: مدلی که با موهای بلند بسیار زیباست.

مدل موهای کوتاه سال ۲۰۱۹

امروزه اغلب زنان سبک زندگی فعالی دارند: کار می کنند، ورزش می کنند، همیشه مشغول هستند و برای رسیدگی به موها وقت ندارند، به همین دلیل موهای کوتاه را ترجیح می دهند. علاوه بر این، مدل موهای کوتاه امروزی چهره زنان را بهتر نشان داده و زیبایی های آن را مشخص می کنند. بیایید با زیباترین مدل های کوتاه سال ۲۰۱۹ آشنا شویم:

پیکسی بلند

مدل موی پیکسی بلند در دهه ۹۰ محبوب بود. پیکسی کلاسیک سال گذشته محبوب بود، اما امروز کمی تغییر کرده است. این مدل پیکسی بلند است.

مدل موی باب کوتاه

مدل موی جهانی برای هرنوع چهره

متناسب برای صورت های بیضی، کشیده، گونه صاف

متناسب با هرنوع مو، هرنوع آرایش و هرنوع لباس و جواهرات.

مدل موی پسرانه

این مدل برای زنان فعال مناسب است. این مدل موی کوتاه جذابیت خاصی به چهره بخشیده، با یک آرایش زیبا و نشان دادن جزئیات صورت، زیباتر می شود.

مدل موهای سال ۲۰۱۹ برای موهای متوسط

از جمله محبوب ترین مدل ها برای موهای متوسط در سال ۲۰۱۹ عبارت اند از:

تخم مرغی

باب بلانت

درهم برهم

مدل موی تخم مرغی برای موهای متوسط

مدل موی تخم مرغی نه تنها می تواند چهره زن را مرتب نشان دهد بلکه به حالت دهی هم نیاز ندارد. این مدل مو حجم مو را بیشتر نشان می دهد. برای اینکه این مدل خوب بماند باید آن را خشک کرده و سشوار کشید. اما شاید همه نتوانند حالت آن را ایجاد کنند زیرا برای مرتب کردن آن باید به مهارت نیاز داشته باشید.

مدل موی درهم برهم

شاید هنوز بسیاری با این مدل آشنا نباشند. آرایشگران معتقدند که این مدل سال ۲۰۱۹ را قبضه می کند. یک مدل موی به هم ریخته که می تواند حجم مو را بیشتر نشان دهد.

باب بلانت

برای این مدل پایین مو کاملا صاف می شود. این مدل برای موهای صاف مناسب بوده و با نشان دادن صافی و یکدستی مو حجم آن را بیشتر نشان می دهد.با این حال برای موهای حالت دار و فر هم مناسب است.

مدل موی سال ۲۰۱۹ برای موهای بلند

سالهاست که موی بلند نماد زیبایی زنان است. موی بلند توجه دیگران را جذب کرده و می تواند حسادت برانگیز باشد. مدل های موی بلند باید زیبایی این مو را نشان دهند. آرایشگران در سال ۲۰۱۹ موهای بلند را بر اساس لایه لایه بودن، صاف بودن و یا به هم ریخته بودنش دسته بندی می کنند.

مدل موی لایه لایه برای موی بلند

اگر نمی خواهید موهای فر و حالت دار خود را تغییر دهید این مدل مو برایتان مناسب است. این مدل مو حجم مو را بیشتر نشان می دهد.

مدل موی صاف برای موهای بلند

مدل موی صاف یکی از برترین مدل ها برای موهای بلند در سال ۲۰۱۹ است و البته مزایایی هم دارد، زیرا مو را ضخیم تر نشان داده، حجم و طول آن را بیشتر نشان داده و آن را زیبا و برجسته می سازد. صاف کردن خطی پایین مو می تواند آن را شیک تر نشان دهد.

چتری های سال ۲۰۱۹

مدل موی چتری همیشه جذاب بوده است. با این حال پیش از انجام آن باید به  فرم صورت توجه کنید.

چتری کوتاه برای صورت گرد مناسب است.

صورت بیضی با چتری بلند مناسب است.

صورت مربع یا قلبی با چتری کوتاه مناسب است.

مدل کوتاهی موی فر

تمام آرایشگران بر این باورند که مدل موی باب می تواند موی فر را زیباتر نشان داده و آن را شیک تر کند. این مدل چهره را جذاب کرده و هم برای زنان شاغل و هم برای افرادی که می خواهند خاص تر به نظر برسند، مناسب است.

مدل موی نامتقارن در سال ۲۰۱۹

اگر از مدل های رسمی و قواعد آرایش و زیبایی خسته شده اید، می توانید به سراغ مدل های نامتقارن بروید. این مدل می تواند زیبا و خلاقانه باشد و چهره زنانه زیباتری به شما ببخشد.

قواعد اولیه مدل موهای محبوب سال ۲۰۱۹:

مدل باید در عین سادگی زیبا و مرتب باشد. مدل مو باید به گونه ای باشد که در اوج به هم ریختگی هم طبیعی به نظر برسد، نه اینکه همیشه به مراقب نیاز داشته باشد.

مدل مو باید خاص و در عین حال زیبا، شیک و دیدنی باشد.

با ویژگی های چهره همخوانی داشته باشد و بتواند نقص ها را پوشانده و زیبایی ها را برجسته کند.

مدل مو نباید به مراقبت و نگهداری بیش از حد نیاز داشته باشد.

باید چهره را جوان و شاداب نشان دهد.

مدل مو باید راحت باشد.

منیع این مقاله بلاگ سنجاق می‌باشد

ارسال کامنت

Please enter your comment!
Please enter your name here