نمونه هایی از ترندهای پاییزی

0
1784

عکس و مدل هایی که تو خیلی از سایت ها ، وبلاگ ها یا حتی بعضی اپلیکیشن ها میبینیم عملا برای ما که توی ایران زندگی میکنیم خیلی قابل استفاده نیست. ولی وینک اومده یه سری ست هایی که قابل استفاده برای پاییز و زمستون خیابونای ایران هست البته با کمی تغییر برای خانم ها مثلأ با روسری ، شال یا کلاه پوشیدن و یا یه زیرسارافنی یا ژاکت ساده و بعضأ دامن یا شلوار پوشیدن رو انتخاب کرده و اینجا بعنوان ترند های پاییز و زمستون بهتون نشون میده که فکر میکنم به مذهبی ها هم کمک میکنه که با مدهای جدید پیش برن و راحت تر لباس انتخاب کنن.

ولی من همچنان تو پاراگراف اول اصرار داره که بگه ، مد رو خود شما تعیین میکنید و هرجوری که شما ست می کنید و میپوشید ، اون زیباترین ترند و مد ساله که مختص شماست، و وینک و البته همه موظفن به شما انتخابا و سلیقتون احترام بذارن.

سه خانم با کت و لباس های بلند
استایل خیابانی

پاییز و زمستون دو فصل خیلیییی هیجان انگیز برای دنیایی از لباسای رنگارنگه. رنگای دلبری مثله زرد مربایی ، نارنجی و قرمز و… .

ولی خب امسال ترند چیزای دیگه ای هم هست مثله رنگای خنثی که البته این بار ع لاوه بر سفید ، کرم رنگ و مشکی رنگهای پاستیلی مثل صورتی روشن ، آبی آسمانی ، بنفش ، رنگ های نئونی و سبز چمنی هم بین اونا دیده میشه.

 

 

 

واقعیت اینه که اگه چیزایی که امسال رو بورسه همه رو بخوام بگم خیلی میشه ولی خوب بیاید و با من و وینک همراه شید تا چن مدل و عکس رو با هم ببینیم 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

لباسای لایه لایه و رو هم :

یه ذره عجیبه ولی وقتی که چن لایه لباس روی هم میپوشیم برای گرم شدن در حقیقت داریم یه جور ترند جدید رو دنبال میکنیم. مثلأ اینجوری که یه تیشرت بعد روی اون پیرهن آستین بلند ، بعد روی اون یه ژله یا ژاکت ، بعد روی اون یه کت بعد روی اون… ?

لباس های جند لایه با ترکیب پیراهن رسمی ، ژاکت ، کت و کاپشن
لباس های لایه لایه

شاید باورش سخت باشه ولی یه نمونه آماده از لباس های لایه لایه هم به این شکله که مثلا بالنسیاگا ( Balenciaga ) صاحب و طراح این لباس قیمتی که روی این لباس گذاشته ۹۰۰۰ دلاره و برای ۷ لایه لباس این قیمت رو داده .

 

ولی خوب شما با قیمت خیلی کمتر از این لینک میتونین تیکه تیکه اون چیزا و اون رنگایی که خودتون میپسندین رو خرید کنین و روی هم بذارید که خوب قطعأ جذابتر خواهد شد. مثله عکس پایین:

لباس زمستانی لایه لایه
لباس زمستانی

 

لباسایی با شونه های بزرگ پهن و پف :

همونطور که از اسمش پیداس اندازه شونه ها بطور واضحی بزرگتر و متفاوته

سه لباس با شونه پهن
لباس با شونه های بزرگ و پهن

لباسای اوورسایز :

لباسایی که نه تنها تایت به حساب نمیاد ، گاها به کسی که میپوشه میگیم این لباس برات بزرگه ولی خوب ; جز لباسای پرطرفدار امسال بحساب میاد که تو وینک هم کلی مدل هست که میتونید ببینید.

البته این مد چین و لباسای چین چینی چن وقتی هس که زیاد دیده میشه. مثله دامن چین پلیسه ، مانتو ، شلوار و حتی شال چین پلیسه. اگه لباسای چین چینی دوس دارین حتما به وینک سر بزنید 😉

ست کت و دامن پلیسه با کیف دیور و کفش نوک تیز پاشنه بلند
ست کت و دامن

 

لباسای پرپری یا پردار :

همونطور که از اسمش پیداست ، لباسایی هستن که با پر تزئیین شدن و چقدم توی وینک طرفدار داره.

لباس صورتی آستین بلند با پرهایی در شانه و یقه
لباس پر پر

 

شنل :

دختری با شنل سبز یشمی بلند و کلاه دار
شنل

شنل یه لباسیه که همیشه به آدم حس قدرت میده مثلا شنلی که جان اسنو تنش کرده قشنگ اون اقتدارو داره به رخ همه میکشه. طرفدارای سریالGame of Thrones شاید بهتر بدونن که وقتی حرف شنل میشه ، پای چقد قدرت میاد وسط و شاید این سریال یکی از دلایل ترند شدن شنل باشه.

جان اسنو و شنل پوست
جان اسنو

کت شلوار :

از ترند های خوب امسال میشه کت شلوارو اسم برد که هم زنونه داره هم مردونه ، هم مدل های اورسایز و همه چی رو عملا یه جاداره.

کت شلوار مخمل صورتی کبریتی زنانه
کت شلوار

این یکی علاوه بر کت شلوار بودن اوورسایز بودن رو هم شامل میشه، یعنی میخوام بگم شاید از نظر ماها این چیه و اون چیه باشه ، ولی کاملأ داره ترندها رو دنبال میکنه.

کت شلوار جین اورسایز
کت شوار

 

لباس چهارخونه :

امسال لباسای چارخونه هم ترند شدن و کلی مدل تو وینک برای این ترند میتونید پیدا کنید اما پیشنهاد وینک اینه که هوشمندانه و با هدفی که از لباستون دارید لباس مناسب رو انتخاب کنید و بپوشید.

ست کت شلوار و لباس های چهارخونه آقایان
لباس چهارخونه

لباسای گل گلی :

بنظر وینک جذابترین ترند امسال برا خیابون ، مهمونی ها و هرجای دیگه لباسای گل گلیه. فکر کن توی خیابون یا هرجای دیگه راه بری و همه جا گل ببینی.

لباس زنانه بلند گل گلی آستین بلند
لباس بلند

البته قبلا هم گفتیم ، اینا همه اش فقط پیشنهاد و معرفیه چیزاییه که این مدت بیشتر دیده میشه ، همه چی به شما و انتخاب شما برمیگرده.

پاییز و زمستونتون قشنگ و رنگارنگ 🙂

ارسال کامنت

Please enter your comment!
Please enter your name here