تریک هایی برای جذاب تر دیده شدن آقایان

0
2432

لباس های شما و نحوه پوشیدن اونا چیزهای زیادی رو راجع به شما مشخص میکنه و تأثیرگذاری زیادی در نحوه ی درک افراد از شما و دیدشون نسبت به شما خواهد داشت. پوشیدن لباسهایی که اندازه شما نیستند نشون دهندهی این هستن که شما به چطور دیده شدن خودتون اهمیتی نمیدید. امروز در مورد “ترفند و تریک هایی” صحبت میکنیم که بهش میشه گفت مهارت در لباس پوشیدن و البته لباس هایی که نمونه اش رو میتونید اینجا ببینید. با یادگرفتن این مهارت ها ، هر مردی می تونه خوشتیپ یا بقولی مد روز یاشه یا شاید بهتر باشه بگم میتونه شیک تر به نظر برسه.

 

۱. لباس های غیرمعمول بپوشید

اینکه من میگه که لباس های غیرمعمول بپوشید معنیش این نیست که لباس های کثیف ، شلخته یا غیرطبیعی بپوشید. اشتباه نکنید ، لباسهای فانتزی خود را کنار بگذارید و شلوار جین پاره شده را کنار بگذارید. شلوار و لباس های زاپ دار رو عملأ بذارید کنار.

پیراهن طرج دار
لباس نامتعارف

 

اینجا بیشتر منظورم استفاده از ساعته. بیشتر آقایون ساعت مچی ندارن یا استفاده نمیکنن. اگر باورتون نمیشه ، می تونید برید یک مکان عمومی و ببینید که حدودأ ۸۰٪ ـ ۹۰٪ از آقایون ساعت مچی ندارند.

اگر یک ساعت شیک بپوشید ، حالات و خلق و خوی شما توی یک لحظه خیلی بولد و برجسته خواهد شد. چرایی این داستان هم که معلومه ، دخترا به جزئیات خیلی توجه می کنن.

برای خریدن یک ساعت معمولی ، که بتونید باهاش زمان رو چک کنید ، قیمت بین ۲۰۰ تا ۱ میلیونه (البته توی وینک این رنج قیمتی  فرق میکنه و میتونید یکسری مدل رو اینجا ببینید). خرید ساعت های بسیار گرون که واقعأ توصیه نمیشه و نیازی نیست و خوب ساعت های خیلی ارزون هم شاید روزی چند دقیقه کندتر باشن و عقب بیفتن که تنظیمه هر روزه ی ساعت کاره سختیه.

ساعت مچی بند چرم و صفحه مشکی
ساعت مچی

 

۲. شلوار و کفش یک رنگ

 

این نکته بسیار ساده واقعاً می تواند پاهای شما را دراز و طولانی تر نشون بده. از اونجا که شلوار و کفش با رنگ های مختلف نقطه جذاب دیگه ای رو برای بقیه ایجاد می کنه، جوریکه همه به کفش شما نگاه می کنن و شما با این کار یک مرکز ثقل دیگه خودتون رو پایین میارید و با یک خط افقی همه چی رو از هم جدا میکنید و چند تا مرکز ثقل برای خودتون و برای مورد توجه واقع شدن به وجود میارید. البته با اینکار مشکل پاهای کوتاه رو کمتر در معرض دید قرار میدید.

۳. چیکار کنیم اگر کفش های نو تنگ بودن

آقایون امروزی بسیار به خرید آنلاین علاقه مندن و همه چیزو آنلاین خرید میکنن. حتی کفش های چرمی ، و چون کفش تولید کننده های مختلف با هم فرق دارن ، اینکه کفشی که آنلاین خریداری میشه اندازه یا راحت نباشه اجتناب ناپذیر و شاید بهترباشه بگیم که حتمیه.

کسایی که آنلاین خرید میکنن میدونن پس فرستادن یک کالا چقد داستان داره و خوب بعضی وقتا واقعا اون کفش رو برای روز بعد لازم دارید یا اصن دوسش دارید. پیشنهاد من اینه که به شرط اینکه خیلی کوچیک نباشه و به زور بتونین پاتون رو توی کفش جا بدید.

توی یک کیسه پلاستیکی آب بریزید ، در کیسه رو گره بزنید و توی کفش بذارید ، چک کنید و مطمئن شید که کفش کامل با کیسه آب پر شده ، بعد کفشو توی فریزر بذارید تا یخ بزنند. با یخ زدن آب حجم اون زیاد میشه و چرم یا پوسته کفش میتونه باز شه و بقولی جا باز کنه یک ذره. روز بعد اونو از قریزر میتونید در بیارید و بپوشید و میتونید مطمئن باشید که اینبار اندازه است براتون.

 

۴. چطور لباس های ارزون رو مجلل تر و پر زرق و برق تر نشون بدیم

یک واقعیت اینه که دانشجوها و آقایون جوون اونقدی پول ندارن که بتونن لباسای خیلی گرون بخرن و مجبورن لباسای ارزونتر بخرن.  دو جین تیشرت و یک کت ۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومنی یک سری انتخاب عادی بحساب میان برای لباس. حالا بحثی که مطرحه اینه که این لباسای ارزون چطور میتونن کمتر ارزون و مجلل تر دیده بشن؟ به سه نکته پایین توجه کنید و با رعایت اونا میتونید هم ارزون بپوشید و هم با مد پیش برید و مجلل تر دیده بشید.

  • لباس های ساده بخرید

پوشیدن لباس ساده خودش یک مدل و استایله خاص برا لباس پوشیدن بحساب میاد. قیمت لباسای ساده کمه چون هزینه طراحی یک بخش و قیمت ماده ای که برای  این دیزاین استفاده میشه یک طرفه دیگه است. قیمت مواد مصرفی برای دیزاین بالا نیست و بالطبع موادی که استفاده میشن باعث افت کیفیت لباس میشن. یعنی هرچی طراحی پیچیده تر باشد ، کیفیت اون لباس هم پایینتره.

علاوه بر این لباسای ساده بسیار ارزونه. باید در نظر داشت که کیفیت پیگمنت و رنگدانه هایی که روی لباس چاپ میشن هنوز هم نسبتاً ضعیفه ، روی هم رفته اثر کلی که این پیگمنت ها روی پارچه میذارن با پارچه ساده و اولیه قابل مقایسه نیست. و به نظر میرسه بعد از چاپ لباس کیفیتش رو از دست میده و ارزون تر و کهنه تر بنظر میرسه.

  • لباس های تیره و پررنگ انتخاب کنید

لباس های ارزون معمولن نازکترن ، یعنی با یک ذره آب سریع به بدن میچسبن و بدن رو نشون میدن. با انتخاب لباس های تیره مثله سیاه ، سورمه ای ، زرشکی سیر و بقیه رنگای تیره و پررنک سعی کنید خودتون رو بهتر و کارتون رو راحت تر کنید.

 

  • لباس اندازه و فیت

این خیلی مهمه ، برای لباس های ارزون تر باید وقت بیشتری بذاریم که اونیکه اندازه است و فیت هست رو انتخاب کنیم. لباسی که انگار خیاط برای ما اونو دوخته نه هرلباسی که توی مغازه دیده میشه.

۵. لبه پیراهن رو داخل شلوار قرار بدید

این یک پیشنهاد ضروری و حتمی نیست ، بخصوص درمورد تیشرت ، پولوشرت ، یا یک سری چیزای دیگه. و این صرفأ یک پیشنهاد شخصیه که لباستون رو زیر شلوارتون بذارید ، مخصوصأ توی دفترکار و اداره ها. اگر یک جا یا موقعیت کژ.ال یا معمولیه ، میتونید راحت باشید و هرطوری که میخواید لباس بپوشید ، اما اگر پیراهنتون بلنده پیشنهاد من اینه که پیراهن رو حتمأ زیرشلوار بذارید.

اگر بپرسید چقد بلند‌ ، جوابی که میشنوید اینه که اگر قد پیرهنتون از جیب شلوارتون کوتاه تره یا بهتر بگم ، جیب شلوارتون رو نمیپوشونه ، پس لازم نیست اونو زیر شلوار بزنید.

اگر میپوشونه ، بهتره که زیر شلوار ببرید. لباس های بلند کاری میکنه که شما قد کوتاه و چاق تر بنظر برسید.

۶. روی بالانس کلی لباس ها تمرکز کنید

توی لباس پوشیدن روی قاعده کلی بالانس و تعادل لباسا با هم باید تمرکز کرد. اگر تو قسمت بالا تنه لباسا شل و گشادن، پس در قسمت پایین تنه باید اندازه باشه ، در غیراینصورت خیلی گشاد خواهد شد. مثلأ اگر شلوار گشاد باشه ، در قسمت بالاتنه لباسی که پوشیده میشه نباید اورسایز باشه.

خیلی خوب ، آیا ۶ نکته ای که بالا گفتم رو یاد گرفتین؟ اگر هر سوالی یا نظر مخالفی داشتین لطفأ با ما در ارتباط باشید و نظراتون رو به ما انتقال بدین.

بهترین ها رو برای شما خوشتیپ ها آرزومندم 🙂

 

ترجمه ای از :

https://www.quora.com/What-are-some-dressing-tips-to-look-attractive

ارسال کامنت

Please enter your comment!
Please enter your name here