روسری ، شال و رودوشی های خود را متفاوت بپوشیم

0
1921

بپوشید ، روی هم بذارید ، گره بزنید…

علاوه بر کیف و ژاکت ، هر خانم حدودأ یک میلیون تا روسری و شال داره! و از اونجایی که پوشیدنش برای ما ایرانیا حتمی و خوب یجورایی بخاطر عادتی که داریم راحته ، قشنگتر میشه اگه بیایم و ازش ترکیب های خوبی برای زیبایی بخشیدن به استایله روزانمون بیرون بکشیم و تنوع ایجاد کنیم. در ادامه میایم و راجع به شال و رو دوشی ها مخصوصأ برا زمستون و پاییز بیشتر حرف میزنیم.

تو فصل سرما کلی مدل میشه به شال گردنامون بدیم. من چن تا ساده رو براتون توضیح میدم و چن تا استایل هم توی ویدئو آخر مقاله هست که بنظر وینک خوب میامد و با شما به اشتراک میذارمش و امیدوارم شما هم دوسشون داشته باشید ، البته چشمتون به عکس بالا باشه که یه سری مدل های قدیمیه که تو قرن ۱۹ام بین فرانسوی ها رواج داشته. بعد شما به انتخاب خودتون میتونید یکی رو انتخاب و برای استایل شالتون ازش استفاده کنید:

اولی اینکه شال رو دور گردن خودتون بپیچید و دو دنباله ی شال رو توی کتتون بذارید. این حرکت ساده گردنتون رو گرم نگه میداره و به شما زیباییه بیشتری میده!

پیشنهاد بعدی اینکه از شال های بزرگ میتونید بعنوان یک ژاکت کش باف هم استفاده کنید. از یه شال بزرگ ، یه چیزی شبیه روسری های بزرگ ترکمن یا پتوهای کوچیک و نازک مسافرتی میتونین استفاده کنید و اون رو روی شونه های خودتون بکشید و بهش یه کمربند اضافه کنید و یوهووو! یه لباسه فوری.

یه چیز دیگه اینکه روسری ها میتونن نقش بندانا رو هم بازی کنن. می تونید با تقریباً هر سایز روسری ای از بندانا بی نیاز باشید و استایل خاص خودتون رو با استفاده و پوشیدن روسری داشته باشید. اما خوب استفاده از روسری های کوچیک ساده تر و آسونتره. میتونید اون روسری رو تا کنید و مثله یه پیشونی بند ببندید و بعد روی اون روسریتون رو بپوشید ، یا حتی میتونید دور گردنتون ببندید و مثله یه گردنبند زیبا ازش استفاده کنید یا دور دستتون بجای دستبند و از امکانات بی پایانی که دارید لذت ببرید!

و بعنوان پیشنهاد آخر اول یه تذکر بدم که ، شال ها مختصه یه گروه سنی خاص نیستن و نگید که ما به شال توی کمدمون نیازی نداریم و شال برای مادر بزرگا یا هر گروهه خاصه دیگه است. برای مثال بغضی وقتا یه چیزی لازم دارید که فقط یه لحظه بپیچید دور خودتون و از خونه خارج بشید و کت هم پیدا نمیکنید. شال های بزرگ ، روسری های ترکمن و پتوهای مسافرتی کوچیک انتخاب های درجه یکی برای اون لحظه بشمار میان که دیگه سن و سال نمیشناسه و نیازتون رو بسرعت میتونه رفع کنه.

یه نکته اینکه هر روسری ، شال یا کلاه یه ظاهر جدید براتون به ارمغان میاره! پیشنهاد وینک اینه که الگوها رو با هم میکس کنید ، رنگ ها را مطابقت بدید و از اون زیباییه نهایی که بدست میاد لذت ببرید! و نهایتن میتونین مطمئن باشین که پایانی برای خلق استایل های جدیدی که میشه با کمد پر از لوازم جانبی و لباسای زیباتون بسازید ، وجود نداره.

نهایتن امیدوارم ویدئو هم بتونه کمکی باشه برای الهام گرفتن و پوشیدنه شکل های مختلفه شالتون. وینک دل گرمی رو برای پاییز و زمستونتون آرزومنده 🙂

ارسال کامنت

Please enter your comment!
Please enter your name here