شلوارهای خنک و تابستانی

0
1840

شلوارهای خنک و تابستانی شلوار های گشاد سایزها و جنس های مختلفی دارند و مناسب فصول بهار و تابستان هستند. شما می‌توانید با پوشیدن شلوارهای طرح دار بلند و ست کردن آن با شومیزهای ساده (ترجیحا سفید و مشکی) سادگی و ظرافت را در خود نشان دهید ، بهتر است در استایل خود از اکسسوری های ظریفی استفاده کنید ولی باز هم این امر ، امری سلیقه ای است. نکته ی دیگر اینکه شما باید با توجه به مکانی که می روید کفش های خود را انتخاب کنید چون این مدل شلوار ها با انواع مختلف کفش ست می ‌شود . اگر به دنبال استایل کلاسیک می گردید از کفش های پاشنه بلند و اگر به دنبال استایلی راحت و اسپورت می گردید ، از کتونی و صندل تابستانی استفاده کنید.

 

 

شلوار گشاد کوتاه  

این مدل شلوار فرقی که با بقیه ی شلوارها دارد این است که به سادگی ست نمی‌ شود و هنگام خرید چون نمی دانید که در آینده می خواهید با چه چیزی ست کنید بهتر استهنگام خرید توجه داشته باشید که رنگ های خنثی انتخاب مناسب تری است و راحت تر ست می ‌شود.

برگرفته از theworldnews.net

خانم هایی که قد کوتاه تری دارند بهتر است شلوارهایی که تا زیر قوزک پا است را انتخاب کنند ، چرا که پاهای شما را کشیده تر نشان می‌دهد. ولی باید هنگام ست کردن حواستان باشد که از لباس های گشاد برای پوشیدن روی آن خود داری کنید. اما برای انتخاب کفش راحت باشید چون با همه چیز ست میشود از جمله ; کتونی لژ دار ، صندل ، پاشنه بلند و هر چیز دیگری.

 

عکس برگرفته از namnak.com

 

شلوار پلیسه ای

این گزینه برای همه مناسب است. کسانی که کمی اضافه ی وزن دارند و پاهای نسبتا پر دارند میتوانند با پوشیدن این شلوارها پاهای خود را کشیده تر و لاغرتر نشان دهند. این خانم ها می‌توانند با پوشیدن تاپ و تیشرت هایی که طرح های نامتقارن دارند و یا تیشرت هایی که ریش ریش دارند که امسال بسیار ترند هستند خور را لاغر تر نشان دهند. البته استفاده از رنگ های تیره و همچنین استفاده از گردنبند های بزرگ که توجه دیگران را به بالا تنه شما جلب می‌کند می‌تواند کمکی برای لاغر نشان دادن شما باشد و همچنین این شلوار ها مناسب افرادی است که بسیار لاغر هستند و می تواند آنها را تو پر تر نشان دهند.

 

 

شلوار اسلش

شلوار اسلش در ابتدا تنها به عنوان شلوار ورزشی استفاده می ‌شد. یکی از دلایل محبوبیت این شلوارها این است که هم در محیط خارج خانه و هم به عنوان شلوارهای خانگی راحت قابل استفاده هستند و همچنین این شلوارها هم برای خانم ها و هم آقایان مناسب هستند. تنها مشکلی که افراد با این شلوار ها دارند ست کردن آن است که نمیدانند آن را با چه لباسی و حتی چه کفشی ست کنند.

 شما می‌توانند با انتخاب شلوار های اسلش که رنگ های تیره دارد و مانند شلوار های معمولی دکمه و زیپ دارند ، برای استایل رسمی و کژوال در بیرون از خانه استفاده کنید . برای هنگام ورزش و یا رانندگی هم از اسلش های ورزشی و اسپورت استفاده کنید و اسلش های رنگارنگ و طرح دار هم می تواند انتخاب مناسبی برای خانه باشد.

شما می توانید با هودی ، کت جین ، تیشرت ، کت چرم ، پلیور و کاپشن ست کنید. و بهتر می شود وقتی تاپ یا تیشرتی انتخاب می کنید آن را زیر شلوار خود بزنید. این شلوار هم با انواع مختلفی از کفش ها ست می ‌شود که بهترین آنها کتانی های ساق بلند است. البته می ‌توانید کتانی هایی را انتخاب کنید که رنگ های متضاد داشته باشد.

 

ارسال کامنت

Please enter your comment!
Please enter your name here