نوشتن توضیحات در آگهی‌های وینک

1
1656

توضیحات درستی برای آگهی‌تون بنویسید

توضیحات آگهی بسیار مهم‌ان، به خریداران کمک می‌کنه تا از محصول شما باخبر بشن و اونا رو ترغیب به خرید می‌کنه. منظور از توضیحات این نیست که فقط بگیم چه جنسی برای فروش داریم، چرا که این کار کمکی به فروش شما نمی‌کنه. این کار سوالات متداول مخاطب‌هایی رو که پتانسیل خرید بالایی دارن رو بی‌جواب می‌ذاره که این کار باعث از بین رفتن اعتماد مشتری و عدم خرید آگهی شما می‌شه.

 

یک توضیح خوب برای آگهی باید شامل چی باشه؟

همه چیزهای محصول رو توضیح بدید و از هشتگ‌های مناسب برای اون آگهی در وینک استفاده کنید. نه تنها اطلاعات کامل مشتری رو به خرید ترغیب می‌کنه بلکه به ما هم کمک می‌کنه تا آگهی شما رو برای دیگران هم در نتیجه جست و جوها و هم در نمایش کالا های مشابه راحت‌تر به کاربران نشون بدیم. هر چی تعداد بیشتری آگهی از شما ببینن شانس فروش شما بالاتر می ره، چون با این کار شما می‌تونین سلیقه‌های بیشتری رو به آگهی‌تون جذب کنین.

تمامی معایب اون وسیله‌ی خودتون رو توضیح بدین. مهم نیست چقدر کوچیک یا بی‌ارزش باشه، اگه این کار رو نکنین نتیجه‌اش نارضایتی مشتریاتون می‌شه و امکان خرید مجدد از شما هم کم می‌شه.

 

تا جایی که می‌تونین از کلمه‌های کلیدی مرتبط استفاده کنین. فقط به بردن اسم برندهای مرتبط اکتفا نکنین.

نمونه درست: #شلوار #جین #زارا، سایز ۳۲، رنگ آبی روشن، مدل دکمه‌ای، کلا ۳ ۴ بار پوشیدم و به دلیل تغییر سایز دارم می‌فروشم.

نمونه غلط: #شلوار_جین_زارا – شلوار زارا – #پرادا – #شلوار_جین

 

 

۱ کامنت

ارسال کامنت

Please enter your comment!
Please enter your name here