هولوگرام

1
5841

همه ی ما اینو پذیرفتیم که نمیتونیم درخشش کافی داشته باشیم. از درخششی مثل یه نگین ، چشمک زدن یا برق زدن مثل یه ستاره حتی مثله بازتاب یک فلز حرف میزنم ، یجور زرق و برق خاص. ما همه این درخششو دوست داریم و آرزوی داشتن همچین درخششی رو داریم و خوب خوشبختانه ، خوب یا بد این فکر و وسواس همیشگیه خیلی از ماهاست و تنها نیستیم. 

این روزا برندای زیبایی و مد تلاش می کنند که آرزوهای ما رو برآورده کنند و مارو زیباتر نشون بدند. و در راستای درخشش زیاد ، در حال تلاش برای رفع مرزهای درخشش هستند. درخششی آنچنان قوی که بتونیم بازتاب خودمون رو در اون ببینیم. و اینجا همون جاییه که ایده ی هولوگرافی مطرح میشه. اگر پرسیده بشه که هولوگرافی یعنی چی ، در جواب میگم که : “یک الگوی نورانی که نور را در الگوهای رنگین کمان پخش می کند”. بسیاری از شرکت های لباس و زیبایی از روش های مختلف استفاده می کنند که به این الگوی درخشندگی برسن. از قسمت بسته بندی محصولات گرفته تا خود محصول. بر خلاف بقیه گرایش های طراحی که دارای ریشه های غیر دیجیتال هستند، هولوگرام از تکنولوژی به نفع پیشرفت و سازگاری خودش استفاده می کنه.

 

هولوگرام میتونه کلید انقلابی در مد و ایده پوشیدن لباس باشه!

 

 

 

 

هولوگرام می تواند کلید انقلابی در مد و ایده پوشیدن لباس باشه.

 اگر از احساس نیاز به لباس در صبح قبل از رفتن به کار خسته اید!

 اگر خسته از نیاز همیشگی لباسهایتان به شستشو و اطوکشی هستید‌، هولوگرام ممکنه برای شما انتخاب مناسبی باشه.

 

 

 

 

ظهور هولوگرام

لباس هولوگرافی بعد از اختراع هولوگرام بوجود اومد ، که در سال ۱۹۴۷ توسط یه دانشمند به اسم دنیس گابور شناخته شد. این تکنولوژی در دهه ۱۹۷۰ گسترش پیدا کرد و محبوب شد ، تا جایی که هولوگرام یک جهش به دنیای مد داشت و در کلاب ها استفاده شد. هولوگرام از قرن بیستم به دلایل کاملا غیر هنری اختراع شد و به آرومی به استفاده های بیشتر مبتنی بر طراحی پیوست.

اولین طراح هولوگرام، الکساندر مک کوئین بود که در سال ۲۰۰۶ از یک هولوگرام برای نمایش مدل کیت ماس استفاده کرد تا یک لباس مجلسی را به نمایش بگذارد.

 

 

تا امروز، هولوگرام ها نشان دهنده یک اتحاد کامل بین طراحی سنتی و پیشرفت های جاری بوده ، تکنولوژی ای که باعث میشه روند طراحی ارتقاء پیدا کنه و استفاده و بطور کلی پذیرشش افزایش پیدا کنه.

طراحی مدهای رنگین کمانی در runways پاییز ۲۰۱۸ با چندین مدل درخشان و بلوری Maison Margiela به نمایش دراومد و وارد دنیای مد شد و بعد از اون توسط افراد مختلف کالکشن های مختلف وارد بازار شد.

چگونگی ست کردن لباس های هولوگرامی

صادقانه اینکه می تونید هر کاری خواستید انجام بدید ، فقط چند تا قاعده برای پیروی وجود داره ، یعنی همونطور که مده :

  • با رنگ های خنثی مثل سیاه و سفید ترکیب کنید.
  • برای اینکه لوکستر به نظر بیاید ، از جواهرات و اکسسوری های طیف آبی یا قرمز استفاده کنید.
  • اگر لباسی میپوشید که کاملا هولوگرافی است یا دارای یک الگوی هولوگرافیه ، سعی کنید از اکسسوری های مینیمال استفاده کنید.
  • تاپ های هولوگرافی با لگ مشکی یا شلوارهای جین خیلی خوب ست میشن.
  • مروارید یجور تصویر هولوگرافی خاموش داره ، چرا که شفافیت رنگین کمان را به نمایش میذاره ، طوریکه میتونه شکل هولوگرافی به لباستون بده.
  • رنگ های پاستیلی به متعادل سازیه تیپ شما کمک می کنه.
  • اگر به اندازه ی کافی با شهامت و جسور نیستید که لباس های هولوگرامی رو بعنوان جزء اصلیه لباستون بپوشید ، می تونید به شکل کفشی با پاشنه بلند و سوزنی یا گردنبند های بزرگ استفاده کنید.
  • یه لباس هولوگرافی شفاف رو که روی لباس های مختلف طرحدار یا ساده بپوشید مدل های جدیدی میتونید بسازید و یه طرح ساده را به یک طرح براق و خیره کننده تبدیل می کنید.

 

بطور کلی این آخرین ارائه و هنرنماییه لباس و اکسسوری های مدل هولوگرامی نیست. درخشش رنگین کمانی با متغییر های مختلف از جمله کفش ، لباس و آرایش رو تو مدل های مختلف و در استایل های خیابانی بیشتر خواهیم دید. برای دیدن یک عالمه مدلای مختلف لباس ، کفش ، کیف و اکسسوری های مختلف و باحال حتما به وینک یه سر بزنید ، ما خوشحال میشیم و مطمئن باشید نمیذاریم شما هم ناراحت از وینک برید.

۱ کامنت

ارسال کامنت

Please enter your comment!
Please enter your name here