چطوری از اورال تو استایلمون استفاده کنیم؟

1
21921

خیلی از ما با شنیدن کلمه‌ی اورال یا سرهمی یاد روزهای کودکیمون میفتیم. سرهمی‌ها از اجزای جدا نشدنی لباس بچه‌هاست که به دنیای مد و فشن راه پیدا کرده. برای ست کردن سرهمی باید بدونین که بهتره همراه با چه لباس و کفشی بپوشیدش.

اگر به عنوان یک بزرگسال می‌دونید که چطور یک سرهمی‌ رو با تکه‌های دیگه لباستون ست کنید، یعنی که اینکاره‌اید. این لباس‌ها رو می‌تونید به صورت چند لایه بپوشید و هر بار ظاهر متفاوتی داشته باشید. ما بهتون چند روش برای ست کردن سرهمی پیشنهاد می‌دیم. و بعد استایل سلبریتی‌هایی رو بررسی می‌کنیم که طرفدار اورال هستند.

۱)پایین شلوارتون رو تا بزنید:

برای قشنگ تر شدن استایلتون، پایین شلوار رو تا بالای قوزک پا، تا بزنید. کامل کننده‌ی این استایل می‌تونه بوت، کفش پاشنه بلند و یا حتی یه کتونی باشه. اگر اورالتون بیش از اندازه بلنده، می‌تونید دو بار، و هر بار حدود ۳ سانت تا بزنیدش.

۲)حتما نیم تنه رو امتحان کنید:

این استایل برای تابستون عالیه. اگر هوا خیلی گرمه از اورال‌های شلوارکی استفاده کنید که با نیم تنه هم خوب جور هستند. یادتون نره که این استایل کژوال و روزمره‌اس و برای هر جایی مناسب نیست.

۳)از اکسسوری‌ها غافل نشید:

این اکسسوری‌ها می‌تونند شامل کیف کوله، کلاهو غیره بشند. کلاه بیسبال و کلاه‌های بافت با اورال عالی می‌شن. به علاوه به استایلتون ظاهر راحت و اسپورتی می‌دن. برای کیف می‌تونید از کوله کوچیکی از جنس چرم استفاده کنید. از اکسسوری‌های گنده که تمرکز و توجه رو از اورالتون کم می‌کنند، دوری کنید.

۴)خلاق باشید:

می‌تونید بندینک‌های اورالتون رو نبندید. اون‌ها رو به صورت آزاد بذارید و مثل شلوار معمولی بپوشیدش. اگر آویزون بودن بندینک‌ها بهتون احساس راحتی نمی‌ده، می‌تونید اونها دور کمرتون تا بزنید و ظاهر متفاوتی خلق کنید.

۵)فقط یکی از بندها رو ببندید:

اگر می‌خواید خیلی غیر رسمی به نظر بیاید، حتما این مورد رو امتحان کنید. اینطوری ظاهری شبیه به دهه ۹۰ هم پیدا می‌کنید. می‌تونید زیر اورال از یه تاپ استفاده کنید و به کمرتون سوییشرتی رو گره بزنید.

۶)روی اورال کت بپوشید:

اگر سرمایی هستید و تو هوای سرد زمستان از اورال استفاده می‌کنید از یه کت روش استفاده کنید. این استایل چشم‌ها رو به خودش جذب می‌کنه. می‌تونید اورالتون رو با پالتوهایی از جنس و مدل مختلف ست کنید.

۷)پیراهن یقه باز رو از یاد نبرید:

می‌تونید دو تکه از لباستون رو با رنگ‌های دور از هم انتخاب کنید. لباس‎های یقه باز ظاهر زیبا و بامزه‌ای براتون درست می‌کنند. این استایل برای هوای بهار و تابستون عالیه.

۸)اورال‌های بلند مناسب استایل کلاسیک:

اورال‌های بلند اگر با کفش پاشنه بلند و یا بوت همراه بشند، استایل کلاسیکی براتون رقم می‌زنند. مدلی رو انتخاب کنید که روی کفشتون بیاد اما به زمین کشیده نشه. البته می‌تونید مدلی رو انتخاب کنید که کمی بلنده و با یه تا زدن اندازتون می‍شه. اینجوری به استایل شخصی خودتون دست پیدا می‌کنید.

۹)از رنگ های خنثی استفاده کنید:

از یک پیراهن ساده با رنگ خنثی مثل سفید استفاده کنید. برای تکمیل استایلتون می‌تونید از بوت های نوک تیز کمک بگیرید. بوت و اورال مشکی در کنار هم ظاهر کلاسیکی به وجود میارن. به علاوه شما رو لاغرتر و قدبلند تر نشون می‌دن.

۱۰)زیر اورال سوییشرت بپوشید:

برای هوای سرد به جای پوشیدن تیشرت، از سوییشرت کلفتی که شما رو در هوای سرد محافظت می‌کنه استفاده کنید. همچنین،قبل از رسیدن هوای گرم حتما ژاکت‌های یقه ایستاده رو زیر اورالتون امتحان کنید. عاشق این استایل می‌شید. اگر هوا خیلی سرده از شال گردن در کنار سوییشرت استفاده کنید. برای کفش هم می‌تونید مدل‌های ساق داری رو انتخاب کنید که به گرم موندنتون کمک می‌کنه.

۱۱)حتما اورال سفید رنگ رو امتحان کنید:

رنگ سفید این لباس به استایلتون حس تازگی می‌ده. می‌تونید این لباس رو با تکه‌های طرح دار تکمیل کنید. برای روی اورال سفید، کت چرم مشکی انتخاب خوبیه. اگر می‎خواید ساده به نظر بیاید، زیر اورال تیشرت با رنگ خنثی بپوشید. برای کفش انتخاب‌های زیادی دارید. از کانورس ساق دار گرفته تا صندل‌های باز تابستونی.

بررسی استایل سلبریتی‌ها

اولیویا کالپو

اورال چرم مشکی فراموش نشدنی این سلبریتی! اولیویا با استفاده از صندل، عینک آفتابی ظاهر خوبی به استایلش داده.

این ستاره کل تکه‌های استایل خودش رو از یک تن رنگی استفاده کرده و همچنان با سرهمی سفید رنگش جذاب به نظر میاد. این استایل شامل پیراهن سفیدی که از زیر اورال پوشیده، عینک آفتابی با فریم بزرگ و کفش پاشنه بلند سفید رنگه.

زویی دی شنل

زویی از اورال جینی استفاده کرده که در قسمت جلو زیپ داره. این استایل رو با تیشرت سفید رنگ یقه بازی ست کرده. باقی اعضای این استایل شامل کتونی مشکی، کیف چرم و عینک آفتابیه، که ظاهر تابستونی بهش می‌ده.

اولیویا پالرمو

این مدل سی ساله در خیابان‌های نیویورک با اورالی مشکی و کتی روی اون دیده شده. اکسسوری‌هایی که استایلش رو کامل کرده شامل بوت پاشنه بلند مشکی و کیفی از پوست کروکودیله.

اولیویا از پوشیدن چرم تو فصل تابستون هیچ ترسی نداره. اورال چرم براق اون چشم‌ها رو به خودش خیره میکنه. به اکسسوری که در این استایل استفاده کرده توجه کنید.

هیلاری داف

این استایل هیلاری داف شامل اورال بلند و گشاد به همراه کیف کراس بادی، کفش تخت، چشم‌ها رو به خودش خیره می‌کنه.

دیانه کروگر

این بازیگر با اورال مشکی و کتونی‌ زیباش تو نیویورک دیده شده. اون استایل زیباش را با همراهی دستمال گردن گلدار و عینک آفتابی کامل کرده.

کارلی کلاوس

استایل این مدل به همه نشون داد که چطور با برازندگی کامل از اورال استفاده کنند.

کیت بلانشت

این بازیگر از استایلی استفاده کرده که تقریبا از سر تا پا سرمه‌ای هست. ایده‌ی بسیار خوبی برای اینکه متوجه شیم چطور هم اورال بپوشیم و هم بچگانه به نظر نیایم.

تیلور سویفت

این خواننده به خوبی استایل خودش رو با پوشیدن اورال مشکی و نیم تنه سفید رنک کامل کرده.

سارا جسیکا پارکر

سارا این استایلش رو با کت شتری رنگ، بلوز طوسی و عینک  به خوبی کامل کرده.

همچنین اورال جینی که سارا، در الن شو با لباس اورسایز سفیدی ست کرده، می‌تونه پیشنهاد جالبی باشه.

 

 

۱ کامنت

ارسال کامنت

Please enter your comment!
Please enter your name here