۱۱ فوت و فن خوش‌تیپی از مدل‌های معروف

3
3260

۱ – بدون پوشیدن شلوار جین، ببین اندازته یا نه:

اگه می خوای یه جفت جین رو ببری تو اتاق پرو و امتحانشون بکنی که اندازته یا نه راه بهتری هم وجود داره.میتونی دور کمرش رو بپیچونی دور گردنت اگه بدون افتادن و فشار دادن به هم رسیدن پس بدون اندازته.

۲ – با سه تا وسیله هر تیپی رو مال خودت کن

از مد‌های روز که فقط تو تن بعضی از مدل‌ها قشنگ به نظر میاد و وقتی می‌پوشی بهت نمیاد خسته شدی؟! کافیه از سه تا وسیله اضافی استفاده کنی تا هر تیپی بهت بیاد. از این سه تا یکیش یه عینک بزرگه که خوش تیپت می‌کنه، یه کیف دستی چرمی و یه کفش خوشگل که بتونی باهاش راحت راه بری.

۳ – قبل از پوشیدن لباس رنگ روشن، می‌تونی این طیف رنگ‌ها رو با چیزهای کوچیک امتحان کنی.

هر کسی می‌تونه از رنگ‌های روشن واسه تیپش استفاده کنه اما اگه از اون دسته از آدما هستین که از این کار واهمه دارن می‌تونین به جای استفاده از رنگ‌های روشن برای لباس‌هاتون از اونا در زیورآلات و آرایش خودتون استفاده کنین.

 

۴ – استفاده از دستمال گردن به جای گردن‌بند

اگه می‌خوای از وسیله‌ای گرم‌تر در پاییز و زمستون به جای گردن‌بند استفاده کنی بهت پیشنهاد می‌کنیم که از دستمال‌گردن استفاده کنی. یک دستمال‌گردن خوب می‌تونه جای یه گردن‌بند رو بگیره و در پاییز و زمستون گرم‌تون هم بکنه. دستمال‌گردن هم خیلی تو چشمه و هم یه ذره خاص تر جلوه میده.

۵ – یه روسری نازک با گوشواره

یه روسری روشن با یه جفت گوشواره طلایی می‌تونه جذابیت خاصی به استایل و سبک شما بده.

۶ – یک کفش برای همه جا

­اگه یه کفشی می‌خوای که بتونی همه جا بپوشی‌شون و به همه چی بیاد، می‌تونی از کفش پاشنه بلند نوک تیز سیاه استفاده کنی، چون در همه‌ی فصول سال می‌تونی بپوشیش، خوشگل و جذابه، و تقریبا با همه جور لباسی می‌تونی بپوشیشون.

 

۷ – بیش‌ترین استفاده رو از کیفت بکن

خیلی پیش میاد که آدم از یه کیف خیلی خوشش میاد ولی چون زیاد ازش استفاده می‌کنه خسته کننده و تکراری می‌شه براش. اگه می‌خوای بازم از اون کیف استفاده کنی می‌تونی از یه شال برای تغییرش استفاده کنی، مثلا دور دسته‌ی کیفت یک شال ببندی.

 

۸ – اگه می‌خوای آنلاین خرید کنی، متر رو بذار دم دستت

اگر می خوای به صورت آنلاین چیزی سفارش بدی به جز سایزت بهتره اندازه‌ی همه جای بدنت رو داشته باشی چون سایز توی خیلی از برندها مختلفه و ممکنه اندازت نشه. همیشه اندازه دور سینه، کمر و شونه‌ات رو داشته باش تا بتونی راحت‌تر خرید کنی.

 

۹ – مدل موی ساده‌ات رو جذابتر نشون بده

مدل موی معمولیت رو می‌تونی با تغییرات کوچیکی کاری کنی که هم جذاب بشه، هم اینکه نشون بدی کلی براشون وقت صرف کردی. حتی اگه مهارتت تو درست کردن موهات خیلی کمه، بازم می‌تونی با کارهای ساده مثل موج‌دار کردنش کاری کنی شیک و جذاب نشون بدی.

 

۱۰ – برای این‌که تیپ و استایلت رو بسازی نیازی نیست یه کمد پر از لباس و کفش برندهای مختلف رو داشته باشی.

لازم نیست کمدت رو از چیزهای برند و گرون پر کنی.کافیه چندتا تیکه ی خاص مثل یک جین سیاه و آبی، بلوز، گردن‌بند، شال و مثل اینا داشته باشی و بقیه‌ی لباسات رو از چیزهای به صرفه انتخاب کنی. این که بابت یه جنس ۳۰۰ تومن پول بدی و فقط یه بار بپوشیش کار درستی نیست، به جاش میتونی این هزینه رو رو کیفی بکنی که قراره همیشه دست بگیری.

۱۱ – اضافه کردن زیورآلات به سبک و استایل خودت

لازم نیست حتما از ست های گرون برای استایل خودت استفده کنی، با یک جین و تیشرت ساده می‌تونی ستی جور کنی که همه‌جا بپوشی، حتی سرکار! می‌تونی از لباس‌های معمولی استفاده کنی و برای این‌که جذاب نشون بدی تیپت رو از زیورآلاتی مثل گردنبند و گوشواره استفاده کنی.

 

 

3 کامنت

ارسال کامنت

Please enter your comment!
Please enter your name here